جراحی بینی | لیفت سینه | تزریق چربی به باسن | ابدومینوپلاستی

چهارشنبه 20 اسفند 1399
9:51
مریم تدین

تزریق چربی به باسن یکی از روش هایی است که باعث لیفت و بالا بردن باسن و همچنین برجستگی باسن می شود. به مرور زمان و با وجود عوامل مختلف مثل عدم تحرک و تغذیه نامناسب، همینطور افزایش سن باسن افتاده می شود. در اینگونه موارد معمولا افراد برای بالا بردن باسن از تزریق چربی به باسن استفاده می کنند. به این روش بالا بردن باسن به روش برزیلی یا لیفت برزیلی نیز گفته می شود.

نسبت به سایر جراحی های زیبایی در دنیا مخصوصا در سال های اخیر عمل بینی بسیار پرطرفدار شده است. عمل بینی یا رینوپلاستی به منظور رفع ایرادات بینی صورت می پذیرد. گرچه امروزه این عمل را صرفا جهت زیبایی نیز انجام می دهند. رینوپلاستی انواع مختلف دارد که با توجه به بینی و استخوان بندی صورت و با مشورت پزشک متخصص می توان مناسب ترین آن را برای جراحی بینی انتخاب کرد. جراحی بینی از آن جهت که به مجرای تنفسی مربوط است عمل بسیار حساسی به شمار می رود. بنابراین انتخاب یک پزشک باتجربه و متخصص در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. کلینیک فوق تخصصی آدینا به شما بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهد.

داشتن وزن مناسب و رسیدن به فرم دلخواه بدن از جمله مواردی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار می گیرد. عمل لیپوماتیک یا پیکر تراشی به همین منظور انجام می پذیرد. داشتن اندام متناسب و متقارن ، وزن مطلوب و توزیع یکنواخت چربی های بدن در زیبایی اندام بسیار موثر است. پیکر ترشی به معنای برداشتن چربی های موضعی بدون آسیب رسیدن به اعصاب آن ناحیه است. این عمل ها موجب برداشت چربی به ناحیه ای از بدن می شود. در افرادی که چربی ها در یک ناحیه از بدن تجمع پیدا کرده و با رژیم غذایی و وزش نمی توانند چربی سوزی کنند، عمل پیکر تراشی اهمیت بسیار پیدا کرده. لیپوماتیک نیز یکی از انواع روش های پیکر تراشی است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

امروزه تناسب اندام به یک موضوع مهم برای سلامتی است. زیبایی اندام نیز از موضوعاتی است که همواره مورد توجه قرار می گیرد. ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم یکی از مواردی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده چرا که اولین محل تجمع چربی های اضافی در شکم است. این عمل به منظور برداشتن چربی و پوست های اضافه شکم صورت می پذیرد. تامی تاک یا ابدومینوپلاستی این عمل برای بازسازی بخش های سست شده شکم و بازسازی آن و همچنین برای سفت کردن شکم صورت می پذیرد.

در این مقاله به مباحث پروتز سینه ، لیفت سینه و ماموپلاستی می پردازیم. همچنین تفاوت های آن را بررسی می کنیم. تغییر در سایز سینه از طریق راه های مختلف، مسئله ای است که بسیاری از زنان جهان تا به حال به آن تن داده اند. امروزه عمل هایی وجود دارند که باعث افزایش حجم سینه ها. کوچک کردن سینه و حفظ فرم سینه می شود. مراکز و درمانگاه های بسیاری نیز وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند. اما از آنجایی که این موضوع از حساسیت بالایی برخوردار است، مراجعه به یک جراح متخصص و باتجربه در انجام این عمل بسیار حائز اهمیت است. انتخاب راه و روش تغییر حجم سینه نیز بسیار مهم است. بنابراین در ادامه به انواع راه های افزایش حجم و فرم سینه می پردازیم.[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کلینیک جراحی های زیبایی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات